Összecsukható tengerparti napozóágy SAND, sötétkék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Váz anyaga: Acél
- Huzat: Vízálló textil
Szín
- Sötétkék
Méretek
- Hossz: 60 cm
- Szélesség: 45 cm
- Magasság: 40 cm
- Szövet: 45 x 100 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Áll súly: 1,7 kg
- Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm
A csomag tartalmaz egy hordtáskát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kiegészítők strandra |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906122000520 |
| Színek: | Kék |
| Méret: | Egy főnek |
| Anyag: | Poliészter, Acél |
| Huzat anyaga: | Vízálló szövet |
| Lábak: | Lábakkal |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Használat helye: | Strandra |
| Hossz: | 60 cm |
| Huzat: | Huzattal |
| Konstrukció anyaga: | Acél |
| Magasság: | 40 cm |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Szélesség: | 45 cm |
| Tető: | Tető nélkül |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!