Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 180x200 cm barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Hosszúság: 207 cm
- A fejtámla magassága: 98 cm
- Az ágyvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábmagasság: 2 cm
- Matrac mérete: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/fő
- Az ágy súlya: 141 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 jelzésű poliuretán habból készült
- A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbb választásnak számítanak mind az otthonok, mind a luxus hotelek körében kivételes kialakításuk és elsőosztályú kényelmük révén. Ez a típusú ágy alsó rugós alappal (boxspring) és fő matraccal rendelkezik, amelyekhez külön toppereket is lehet vásárolni. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonell rugókat alkalmaz a biztos, mégis kényelmes testtámasz érdekében. A még nagyobb kényelem és alvási higiénia érdekében külön topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amely bármely hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely a kifinomult dizájnt, a maximális kényelmet és a hosszan tartó tartósságot ötvözi, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| Színek: | Barna |
| Méret: | 180 x 200 cm |
| Anyag: | Faforgács |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Lábak: | Lábakkal |
| Alak: | Boxspring |
| Matrac keménysége: | Közepes |
| Típus: | Kétszemélyes ágy |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Hossz: | 207 cm |
| Lábmagasság: | 2 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Szélesség: | 180 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!