Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 160x200 cm rózsaszín
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársonyszövet: Kronos 27 - rózsaszín
- Gramázs: 270 g/m2
- Faforgácslemez
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hosszúság: 207 cm
- A fejtámla magassága: 98 cm
- A fejtámla vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Az ágy súlya: 130 kg
Kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliuretán habból készült, T30 jelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbb választás mind az otthonokban, mind a luxus szállodákban, köszönhetően kivételes kialakításuknak és elsőrangú kényelmüknek. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alappal (boxspring) és egy fő matraccal rendelkezik, melyekhez külön topper is vásárolható. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac gyakran tasakos vagy bonell rugókat használ a test szilárd, de kényelmes alátámasztásához. A még magasabb kényelem és alváshigiénia érdekében választható topper, amely puha felületet biztosít. E kombináció révén a boxspring ágyak kiemelkedő kényelmet, magas ellenállóságot és elegáns megjelenést nyújtanak, mely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, a maximális kényelmet és a tartós ellenállóságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| Színek: | Rózsaszín |
| Méret: | 160 x 200 cm |
| Anyag: | Faforgács |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúr szövet |
| Lábak: | Lábakkal |
| Alak: | Boxspring |
| Matrac keménysége: | Közepes |
| Típus: | Kétszemélyes ágy |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Hossz: | 207 cm |
| Lábmagasság: | 2 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Szélesség: | 160 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!