Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 180x200 cm rózsaszín
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársony szövet: Kronos 27 - rózsaszín
- Gramázs: 270 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Hossz: 207 cm
- Fejvég magassága: 98 cm
- Ágy fejvégvastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac méretei: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/személy
- Az ágy súlya: 139 kg
Kialakítás
- Tárolóhelyet tartalmaz
- Az ágy része a Bonell rugós matrac
- A matrac felső része poliretán habból készült T30 jelöléssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbb választások otthonok és luxushotelek számára is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön toppert is lehet vásárolni. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókkal vagy bonell rugókkal van ellátva, biztosítva a szilárd, de kényelmes testtámogatást. A még magasabb komfort és higiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmükkel, magas ellenálló képességükkel és elegáns megjelenésükkel tűnnek ki, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és tartós ellenállást, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boxspring ágyak |
|---|---|
| Színek: | Rózsaszín |
| Méret: | 180 x 200 cm |
| Anyag: | Faforgács |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúr szövet |
| Lábak: | Lábakkal |
| Alak: | Boxspring |
| Matrac keménysége: | Közepes |
| Típus: | Kétszemélyes ágy |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Hossz: | 207 cm |
| Lábmagasság: | 2 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Szélesség: | 180 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!