Sötétítő függöny LOOM VELVET 140x250 cm, zöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter (mikroszál): Zöld
Méret +/- 3%
- Szélesség: 140 cm
- Magasság: 250 cm
- A fémgyűrű belső átmérője: 3,5 cm
Részletek
- Részben sötétítő függöny
- Javasolt mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítsük
- Ne tisztítsuk vegyileg
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás 110 °C-ig
Függönyök mint a belső tér kulcselemei
A függönyök nem csak a szoba megjelenésében játszanak fontos szerepet, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánéletet, és a belső térhez eleganciát vagy otthonos hangulatot adhatnak. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag nagyíthatják a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyű, légies változatokat, mindig összhangban kell lennie otthona általános stílusával.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sötétítő függönyök |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Színek: | Zöld |
| Méret: | 140 x 250 cm |
| Anyag: | Poliészter |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Felakasztási rendszer: | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Hossz: | 201 - 300 cm |
| Méteráru: | Kész |
| Minta: | Egyszínű |
| Szélesség: | 101 - 200 cm |
| A fémkarika átmérője: | 3,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!