Sötétítő függöny LOOM VELVET 140x250 cm, bézs-barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter (mikroszál): Bézs-barna
Méret +/- 3%
- Szélesség: 140 cm
- Magasság: 250 cm
- Fémgyűrű belső átmérője: 3,5 cm
Részletek
- Részlegesen sötétítő függöny
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
- Ne tisztítsa vegyileg
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás max 110 °C-ig
Függönyök mint a belső tér kulcsfontosságú elemei
A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkciójában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és hozzáadhatják az enteriőrhöz a eleganciát vagy otthonos atmoszférát. A megfelelően kiválasztott függönyök optikailag nagyobbnak mutathatják a teret, vagy melegséget és kényelmet kölcsönözhetnek neki. Akár praktikus sötétítő függönyöket keres, akár könnyű, légies változatokat, mindig harmonizálniuk kell otthona általános stílusával.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sötétítő függönyök |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679825126 |
| Színek: | Bézs, Barna |
| Méret: | 140 x 250 cm |
| Anyag: | Poliészter |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Felakasztási rendszer: | Fém gyűrűk |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Hossz: | 201 - 300 cm |
| Méteráru: | Kész |
| Minta: | Egyszínű |
| Szélesség: | 101 - 200 cm |
| A fémkarika átmérője: | 3,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!