Bézs kihúzható sarokkanapé CAVELO, kétoldalas
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé
- Sarok változat: Univerzális sarok
- Méret: 230 cm-es kanapé
- Szín: Bézs
- Huzat: Monolith 04
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Finom és sima velúr Monolith szövet fémes csillogással
- Huzat jellemzői: Vízlepergető bevonat csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet
- Huzat összetétele: 100% poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Ülőfelület típusa: Hab töltet
- Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán
- Hab vastagsága: 8 cm
- Konstrukció: Tömb fa, forgácslap, rétegelt lemez, farostlemez
- Teljesen kárpitozott kialakítás: Igen
A kanapé méretei
- Szélesség: 230 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 83 cm
- Ülőfelület szélessége: 200 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm
- Lábak magassága: 5 cm
- Karfa szélessége: 15 cm
- Alvófelület: 130 x 200 cm
- Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm
- Elhelyezés: A kanapé ülőrész alatt
- Megj: A forgácslemez dekorációja a kanapén belül eltérhet a termékfotótól.
Ággyá alakítás
- Ággyá alakítható: Igen
- Ágy mérete: 130 x 200 cm
- Kihúzás típusa: Manuális, dönthető háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
A Monolith szövet simának és bársonyosnak tekinthető, enyhe fényű megjelenéssel. Egyedi tulajdonságainak köszönhetően, mint szilárdság, ellenállás és kivételes puhaság, kárpitos textília céljára használják. A Monolith szövet előnye, hogy ellenáll a bolyhosodásnak és a fénynek. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. A Monolith, amely 100%-ban magas sűrűségű poliészterből készül, egy speciális védőréteggel bevont. Ez a réteg hidrofób, azaz gátolja a folyadékok azonnali beszivárgását. Folyadékos szennyezés esetén azonnali papírtörlővel való itató használata ajánlott. Tisztításhoz csak speciális bútorkárpitos tisztítószerek használata javasolt.
A felhasznált szöveteknél fontos paraméterük a szakítószilárdság és a kopásállóság, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet kopás jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb a minőség. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100 000. Az otthon használt anyagok általában körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarokkanapék |
|---|---|
| Színek: | Bézs |
| Méret: | Háromszemélyes |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Lábak: | Lábakkal |
| Karfák: | Karfákkal |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kanapé alvófelület: | 200 x 130 cm |
| Lábmagasság: | 5 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Mélység: | 140 cm |
| Nyithatóság: | Nyitható |
| Szélesség: | 230 cm |
| Ülésmagasság: | 38 cm |
| Ülésmélység: | 71 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!