MIDIR 502 rattan szék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Természetes rattan: Természetes
- Fa: Tömör
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Mélység: 50 cm
- Magasság: 89 cm
- Ülésmagasság: 46 cm
- Terhelhetőség: 100 kg
- Tömeg: 5,3 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rattan fotelek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2010001195580 |
| Színek: | Barna |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Magasság: | 89 cm |
| Mélység: | 50 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Szélesség: | 45 cm |
| Szett: | Darabos |
| Ülés anyaga: | Rattan |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!