AKCIÓ Műanyag szék TREGO karfákkal, zöld II. minőség
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag (polipropilén): Zöld
Méretek
- A háttámla szélessége: 42 cm
- Az ülés szélessége: 40 cm
- Teljes mélység: 52 cm
- Magasság: 80 cm
- Az ülés magassága: 45 cm
- A karfa magassága a földtől: 64 cm
- A karfák teljes szélessége: 55 cm
- A karfák belső távolsága elöl: 48 cm
- A karfák belső távolsága hátul: 47 cm
- Súly: 4,45 kg
- Teherbírás: 120 kg
Kialakítás
- Stólagatható
- Könnyű szerkezet
- Modern, légies design
- A műanyag nem UV stabil, javasoljuk a széket védeni a közvetlen napsugárzástól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Zöld |
| Anyag: | Műanyag |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfákkal |
| Típus: | Ülőgarnitúra |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 80 cm |
| Mélység: | 52 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Stílus: | Modern |
| Súly: | 4,45 kg |
| Szélesség: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!