AKCIÓ Krém színű bársonyos szék LAVA II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Krém
- Fém: Bézs - fa dekor
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Ülésszélesség: 44,5 cm
- Mélység: 55 cm
- Ülésmélység: 40 cm
- Magasság: 86 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal
- Időtlen design finom steppelésekkel
- Szilárd fémlábak porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A stílus, amely az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást ötvözi. Válassza a mértéktartó kiegészítőket, a finom színpalettát és a természetes anyagokat. A skandináv étkező remek kiegészítői a örökzöld növények, színes teríték és nagy fémlámpák. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és világítást, amely fényt biztosít még a rövid napok során is. A kárpitozott Lava étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőhöz. Egyszerű steppelés és bézs lábak jól passzolnak egy fém elemekkel díszített asztalhoz. Kiválóan néznek ki a különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Krém |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 86 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Ülésmélység: | 40 cm |
| Ülésszélesség: | 44,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!