AKCIÓ Fehér szék KITO II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Műanyag: Fehér
- Fa: Bükk
A szék méretei
- Szélesség: 46 cm
- Ülőfelület szélessége: 46 cm
- Mélység: 54,5 cm
- Ülőfelület mélysége: 41 cm
- Magasság: 80 cm
- Ülésmagasság: 42,5 cm
- Teherbírás: 120 kg
A skandináv stílus szimbóluma kétségtelenül a természet. A természet ihlette stílus harmóniát és északi eleganciát hoz minden belső térbe. Térjen vissza ön is a természetes gyökerekhez az étkezőjében és konyhájában. A skandináv étkezők szellősek, otthonosak és nagyon praktikusak. Tanulja meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Az egyszerű étkezőszékeket ne féljen kombinálni feltűnőbb kiegészítőkkel. A Fehér Kito étkezőszék masszív asztallal melegséget teremt. A skandináv Kito székek kényelmesek, és illeszkednek kis és nagy helyiségekbe egyaránt. Az északi légkört friss fűszernövények lenvászon függő kaspókban és nagy lámpák erősítik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Fa dekoráció: | Bükkfa |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázás nélkül |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 80 cm |
| Mélység: | 54,5 cm |
| Minta: | Két szín |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 46 cm |
| Ülés anyaga: | Műanyag |
| Ülésmagasság: | 42,5 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!