AKCIÓ Étkezőszék SERVIO BREGO világos bézs II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: Brego 31 - világos bézs
- Fém: Fekete (matt)
Méretek
- Szélesség: 55 cm
- Ülés mélysége: 45 cm
- Magasság: 88 cm
- Ülés magassága: 50 cm
- Terhelhetőség: 120 kg
- Súly: 7 kg
Kialakítás
- Auto-return funkció: az ülés 180 fokban forgatható, visszatér az eredeti pozícióba
- Zsebrugók az ülésben
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Öltöztesse fel enteriőrjét új köntösbe. A sötét színek és a sok bútor a helyiséget optikailag kisebbnek mutatják. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amelynek szimbólumai a világosság, az egyszerűség és a természet. Az északi természet ihlette stílus sokakat meglep magas funkcionalitásával, fenntarthatóságával és harmonikus atmoszférájával. Az AKCIÓ Étkezőszék SERVIO BREGO világos bézs kiváló választás egy skandináv étkezőbe. Kárpitozása és formája magas kényelmet biztosít. Párosítsa a Servio Brego széket a fém elemekkel az étkezőben, és egészítse ki enyhe pasztell árnyalatú kiegészítőkkel. Élvezze a közös étkezést családjával és barátaival.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Bézs |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Forgatható: | Igen |
| Karfák: | Karfákkal |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Fotel szék |
| Magasság: | 88 cm |
| Minta: | Mintával, Egyszínű |
| Súly: | 7 kg |
| Szélesség: | 55 cm |
| Szett: | Darabos |
| Ülésmagasság: | 50 cm |
| Ülésmélység: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!