Fehér függőfotel KOLUMBIA
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Fém
Szín
- Fehér
Méretek
- Szélesség: 80 cm
- Az ülőfelület átmérője: 60 cm
- A háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- A dekoratív rojtok hossza: 20 cm
- Magasság az ülőfelülettől a felfüggesztésig: 112 cm
- A felfüggesztő kötelek hossza: 81/101 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék
- Kovból készült konstrukció puha kötelekkel fózva
- Felfüggeszthető egy vagy két pontra
- A széket védeni kell a kedvezőtlen időjárástól
- A csomag nem tartalmazza az állványt
- A párnázat és a párnák nem tartoznak a csomaghoz
A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja annak, hogy a mindennapi rohanás közepette nyugalmat és kikapcsolódást találjunk. A boho stílusú függőszék könnyedséget és harmóniát hoz a térbe, akár a kertben, teraszon vagy a lakásban helyezzük el. Csak kényelmesen el kell helyezkedni, hagyni, hogy finoman ringassa magát, és élvezni a pillanatokat, amelyek csak öné. Hozza létre saját relaxációs sarkát, ahol új energiát meríthet és lassíthatja a nap tempóját.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő kerti fotelek |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Anyag: | Fém, Anyag |
| Típus: | Függő |
| Állvány: | Nem |
| Fotel anyaga: | Pamut, Poliészter, Fém |
| Kinézet: | Függőágyak |
| Magasság: | 130 cm |
| Minta: | Minta nélkül |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
| Súly: | 5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!