Fehér függőfotel KOKON állvánnyal, zöld-fehér párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Acélkeret
Szín
- Fehér
- Zöld
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Az állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelhetőség: 130 kg
A párna méretei (±5 cm)
- Szélesség: 110 cm
- Hosszúság: 95 cm
- A fejtámla szélessége: 45 cm
- A fejtámla hosszúsága: 20 cm
- Ülőke: kb. 60 × 45 cm
- Háttámla: kb. 55 × 45 cm
- Oldaltámaszok: kb. 45 × 35 cm
Megj.: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a töltet rugalmasságától függően.
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, párnák, függő rugó és állvány
- Használat beltéren és kültéren is
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést a vásárló saját felelősségére végzi.
- Használat előtt győződjön meg róla, hogy a függesztés biztonságosan rögzítve van.
- A szék nem alkalmas oldalirányú erős hintázásra.
- Az állvány használata során helyezze azt egyenletes és szilárd felületre, ahol stabil helyzete biztosított (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket.
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenősarkában. A függőszék nemcsak ülőhelyet biztosít, hanem lehetőséget ad arra is, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. Az enyhe ringatózás segít a test és a lélek megnyugtatásában, akár a kertben, akár bent ül egy kedvenc könyvet olvasva. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns dizájnnak köszönhetően bármely tér stílusos kiegészítőjévé válik – és az Ön új kedvenc helyévé.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő kerti fotelek |
|---|---|
| Színek: | Fehér, Szürke |
| Anyag: | Anyag, Acél, Mesterséges rattan |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Alak: | Tojás |
| Típus: | Függő |
| Állvány: | Igen |
| Fotel magassága: | 115 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kinézet: | Hintaágy |
| Magasság: | 195 cm |
| Mélység: | 105 cm |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 102 cm |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!