Bárszék POZZA VELVET fekete lábakkal, sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Sötétzöld
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 104 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülőfelület szélessége: 43 cm
- Ülőfelület mélysége: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,5 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes ülőkével
- Lágy bársony huzat stílusos varrással
- Erős fémlábak porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a lágy bársony huzat, dekoratív függőleges varrás és karcsú fémlábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus érzetet kelt, ugyanakkor otthonos, és könnyedén válik a belső tér kiemelkedő elemévé. Kényelmesen formázott ülőkéje mindennapos ülés esetén komfortot biztosít, legyen az egy konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát teremt közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332073313 |
| Színek: | Zöld |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 104 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,5 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!