Bárszék POZZA VELVET fekete lábakkal, sötétszürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Samet szövet: Sötétszürke
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 104 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülőrész szélessége: 43 cm
- Ülőrész mélysége: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,5 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes ülőrésszel
- Finom samet huzat stílusos steppelése
- Erős fém alap porfestékkel ellátva
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenésével nyűgöz le, amelyet a finom samet huzat, dekoratív függőleges steppelés és karcsú fém alváz hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxus hatású, de egyben otthonos, és könnyen válhat a belső tér meghatározó elemévé. Kényelmesen formázott ülőrésze biztosítja a mindennapi ülés kényelmét, akár a konyhaszigetnél, házi bárnál vagy magasabb ebédlőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalist belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes légkört biztosít közös pillanatokhoz és mindennapi üléshez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332073221 |
| Színek: | Szürke |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 104 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,5 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!