Bárszék POZZA VELVET ezüst lábakkal, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Fekete
- Fém: Ezüst
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülés magassága: 76 cm
- Ülés szélessége: 43 cm
- Ülés mélysége: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék lábtámasszal és kényelmes üléssel
- Lágy bársonyos huzat stílusos varrással
- Erős fém lábak porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenésével hódít, amit a finom bársonyos huzat, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém lábazat hangsúlyoz ki. Modern stílusának köszönhetően luxus, de egyben otthonos hangulatot áraszt, könnyen az enteriőr kiemelkedő elemévé válhat. A kényelmesen formázott ülés kényelmet biztosít a mindennapos ülésekhez, legyen az konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát teremt közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099191 |
| Színek: | Fekete, Ezüst |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 102 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!