Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, krém színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Krém
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülőmagasság: 76 cm
- Ülőszélesség: 43 cm
- Ülőmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes ülőrésszel
- Finom bársonyos huzat stilizált tűzéssel
- Erős fém lábazat porfestékkel kezelve
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével hódít, amelyet a finom bársonyos huzat, dekoratív vertikális tűzés és a karcsú fém lábazat hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxus érzést kelt, ugyanakkor otthonos és könnyedén a belső tér kiemelkedő elemeivé válik. A kényelmesen formázott ülőrész mindennapi kényelmet nyújt akár a konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remek kiegészítője a modern, elegáns és minimalista enteriőröknek, ahol stílust, könnyedséget és kellemes hangulatot visz a közös pillanatokhoz és a mindennapi ülőalkalmatosságokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099184 |
| Színek: | Krém, Arany |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 102 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!