Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Fekete
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Ülésmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
kialakítás
- Bárszék támlával és kényelmes ülőfelülettel
- Finom bársony borítás stílusos varrással
- Masszív fém lábazat porfestéssel bevonva
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszékje elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony borítás, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém lábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus hatást kelt, mégis otthonos, és könnyen a belső tér kiemelkedő elemévé válik. A kényelmesen formázott ülőlappal komfortot biztosít a mindennapi üléshez, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárpultól, vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék kitűnően kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát teremt közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099153 |
| Színek: | Arany, Fekete |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 102 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!