Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Barna
- Fém: Arany
Rozměry
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Ülésmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék hát- és kényelmes ülőfelülettel
- Finom bársony kárpit stílusos varrással
- Szilárd, porszórt fém lábazat
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenése finom bársony kárpittal, dekoratív függőleges varrással és karcsú fém lábbal hódít. Modern stílusának köszönhetően luxus és meghitt benyomást kelt, könnyedén válik a belső tér kiemelt elemévé. Kényelmesen formázott ülőfelület biztosítja a mindennapi ülési komfortot, legyen az a konyhaszigetnél, a házi bárnál vagy egy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát varázsol a közös pillanatokhoz és a mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099160 |
| Színek: | Arany, Barna |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 102 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!