Bárszék POZZA VELVET, bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Bézs
- Fém: Fa dekor
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülőmagasság: 76 cm
- Ülés szélessége: 43 cm
- Ülőmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék lábtartóval és kényelmes üléssel
- Finom bársony kárpit stílusos varrással
- Erős fém alátét porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenésével hódít, melyet a finom bársony kárpit, a dekoratív függőleges varrások és a karcsú fém alátét hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően egyszerre luxusérzetet és otthonos hangulatot kelt, így könnyedén lesz a belső tér meghatározó eleme. A kényelmesen kialakított ülés biztosítja a kényelmet a mindennapi üléshez, akár konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék tökéletesen kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát nyújt közös pillanatokhoz és mindennapi üléshez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099221 |
| Színek: | Bézs |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 102 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!