Bárszék ARCETO VELVET fekete lábakkal, sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: bézs
- Fém: fekete
Méretek
- Szélesség: 43,5 cm
- Magasság: 104 cm
- Mélység: 49 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülés mélység: 32,5 cm
- Háttámla magassága: 31 cm
- Súly: 5,4 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Időtálló dizájn kiváló ergonómiával
- Finom huzatanyag
- Szilárd fém szerkezet
- A lábak alján talpbetétek vannak, melyek megvédik a padlót a karcolásoktól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és kényelem a mindennapokra
A bárszékek nagyszerű kiegészítői a modern konyháknak és házi bároknak, ahol kellemes helyet teremtenek egy gyors reggelihez, baráti összejövetelhez vagy esti lazításhoz. Magasabb kialakításuknak és a kényelemre való hangsúlynak köszönhetően ideális támaszt nyújtanak üléskor, miközben elegáns és légies külsőt kölcsönöznek a belső térnek. Könnyen összehangolhatók a konyhaszigettel vagy a bárpulttal, így mind praktikus, mind stílusos harmonikus teret képeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332074662 |
| Színek: | Fekete |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Magasság: | 104 cm |
| Mélység: | 32,5 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!