Étkezőszék INCA VELVET arany lábakkal, világosszürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Velúr anyag: Világosszürke
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 49 cm
- Mélység: 55 cm
- Magasság: 78 cm
- Ülőmagasság: 48 cm
- Ülőszélesség: 45 cm
- Ülőmélység: 41 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,55 kg
Kialakítás
- Dizájnos kárpitozott szék
- Finom velúr huzat díszítő varrással
- Stabil fém lábazat
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
INCA
Az INCA kollekció ötvözi az elegáns dizájnt, a kényelmet és a sokoldalú felhasználást a modern belső terekben. Jellegzetes lekerekített formák, finom varrások és könnyű szerkezet hoznak létre egy harmonikus egészet, amely könnyedén kiegészíti az étkezőt, dolgozószobát és nappali teret. Ennek a kollekciónak a bútorai a mindennapi kényelemre, egyszerű kombinálhatóságra és időtálló megjelenésre helyezik a hangsúlyt, melyek természetesen beilleszkednek a különböző lakberendezési stílusokba. Az INCA kollekció ideális választás azok számára, akik a praktikum és az elegáns részletek összhangját keresik mindennapi használatra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099528 |
| Színek: | Arany, Szürke |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 78 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 4,55 kg |
| Szélesség: | 49 cm |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Ülésmélység: | 41 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!