Étkezőszék INCA VELVET arany lábakkal, terrakotta
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Terrakotta
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 49 cm
- Mélység: 55 cm
- Magasság: 78 cm
- Ülésmagasság: 48 cm
- Ülésszélesség: 45 cm
- Ülésmélység: 41 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,55 kg
Kialakítás
- Designos kárpitozott szék
- Finom bársony huzat dekoratív steppelésekkel
- Stabil fém lábazat
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
INCA
Az INCA kollekció egyesíti az elegáns dizájnt, kényelmet és univerzális felhasználást a modern enteriőrben. A jellegzetes lekerekített formák, finom steppelés és könnyű szerkezet harmonikus egészt alkotnak, amely könnyedén kiegészítheti az étkezőt, dolgozószobát és a nappali teret is. A kollekció bútorai úgy lettek tervezve, hogy hangsúlyozzák a mindennapi kényelmet, egyszerű kombinálhatóságot és időtálló megjelenést, aminek köszönhetően természetesen illeszkednek különböző lakberendezési stílusokhoz. Az INCA kollekció ideális választás azok számára, akik praktikus és elegáns részletekkel gazdagított bútort keresnek mindennapos használatra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099559 |
| Színek: | Arany, Narancssárga |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 78 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 4,55 kg |
| Szélesség: | 49 cm |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Ülésmélység: | 41 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!