Étkezőszék INCA VELVET arany lábakkal, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Fekete
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 49 cm
- Mélység: 55 cm
- Magasság: 78 cm
- Ülésmagasság: 48 cm
- Ülésszélesség: 45 cm
- Ülésmélység: 41 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,55 kg
Kialakítás
- Dizájnos kárpitozott szék
- Finom bársony huzat díszítő tűzéssel
- Stabil fém lábazat
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
INCA
Az INCA kollekció ötvözi az elegáns dizájnt, a kényelmet és a sokoldalú felhasználhatóságot a modern enteriőrben. A jellegzetes lekerekített formák, finom tűzés és könnyű szerkezet harmonikus egészet alkotnak, amely könnyedén kiegészíti az étkezőt, dolgozószobát és a nappalit is. A kollekció bútorai a mindennapi kényelemre, könnyű kombinálhatóságra és időtálló megjelenésre összpontosítva lettek tervezve, ennek köszönhetően természetesen illeszkednek a különböző lakásstílusokba. Az INCA kollekció ideális választás azok számára, akik gyakorlatiasságot és elegáns részletet keresnek a mindennapi használathoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099351 |
| Színek: | Arany, Fekete |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 78 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Súly: | 4,55 kg |
| Szélesség: | 49 cm |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Ülésmélység: | 41 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!