Székpárna COTTAGE 38x38 cm, mintás
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% pamut
- Töltet: 80% pamut és 20% poliészter
Szín
- Fehér
- Fekete
- Arany
Méretek
- Szélesség: 38 cm
- Hosszúság: 38 cm
- Magasság: 5 cm
- Súly: 0,545 kg
Kialakítás
- Praktikus zsinórok a háttámlához való rögzítéshez
- Növeli a kényelmet és biztosítja a puhaságot ülés közben
- Megakadályozza a hideg gyors behatolását
- Védelem a bútorok szennyeződése és kopása ellen
- Kültéri használat esetén a székpárnát védeni kell az esőtől és közvetlen napsütéstől
- Szárítógépben szárítani tilos
- Fehéríteni tilos
- Vasalni tilos
- Vegyileg tisztítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szőnyegek, kis szőnyegek és szőrmék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3210803698022 |
| Színek: | Színes |
| Méret: | 38 x 38 cm |
| Huzat anyaga: | 100% poliészter |
| Alak: | Négyszögletes |
| Hossz: | 38 cm |
| Magasság: | 5 cm, Nízká |
| Minta: | Mintás |
| Rögzítés: | Fűzős |
| Súly: | 0,545 kg |
| Szélesség: | 38 cm |
| Töltet anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!