Egész éves steppelt takaró TRONFELET FLORA 135x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Töltet anyaga: Poliészter
- Felületi anyag: Pamut / poliészter
- Grammsúly: 759 g/m²
Méretek
- Szélesség: 135 cm
- Hosszúság: 200 cm
- Súly: 2050 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Paplanok és párnák |
|---|---|
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Antiallergén: | Igen |
| Évszak: | Egész éves |
| Felületi anyag: | Poliészter, Pamut |
| Grammsúly: | 759 g/m2 |
| Javasoljuk: | Standard egyszemélyes ágy |
| Paplan súlya: | 2050 g |
| Paplan szigetelő képessége: | Meleg |
| Takaró mérete: | 135 x 200 cm |
| Töltet anyaga: | Poliészter |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!