AKCIÓ Szürke étkezőszék LIBRA fekete lábakkal II. osztályú
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: Szürke melanzs
- Fém: Fekete
Méretek
- Mélység: 54,5 cm
- Szélesség: 44,5 cm
- Magasság: 87 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Ülőke szélessége: 44 cm
- Ülőmélység: 40 cm
- Súly: 4,2 kg
- Teherbírás: 110 kg
Stílusos étkező modern szellemben
A semleges színek nagyszerű alapot nyújtanak minden enteriőr számára. Finom tónusok és egy kifejező elem kombinálásával könnyedén teremthet világos és harmonikus teret. Merítsen ihletet a skandináv stílusú enteriőrökből, amelyek összekapcsolják a fényt, a természetes anyagokat és a funkcionalitást. A Libra étkezőszék szürke melanzs anyagban a konyhája design elemévé válik. Ajánljuk, hogy világos faasztallal kombinálja, valamint diszkrét kiegészítőkkel, mint például friss fűszernövényeket tartalmazó függő növénytartók. Ezzel praktikus és otthonos helyet teremthet a mindennapi nyugalom pillanataihoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Szürke |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla alakja: | Magastámla |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 87 cm |
| Mélység: | 54,5 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Szett: | Darabos |
| Ülés anyaga: | Kárpitozott |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!