AKCIÓ Sötétszürke bársonyos étkezőszék LIBRA II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyos anyag: Sötétszürke
- Fém: Fa imitáció
Méretek
- Ülés szélessége: 44,5 cm
- Szék szélessége: 45 cm
- Ülés mélysége: 39,5 cm
- Teljes mélység: 54 cm
- Magasság: 86,5 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Támla magassága: 42 cm
- Súly: 4 kg
- Terhelhetőség: 110 kg
A semleges színek remek alapot képeznek minden enteriőrben. A semleges árnyalatok és egyetlen élénk szín keverésével tökéletesen könnyed tér keletkezik. Merítsen ihletet a skandináv országokból, amelyek finom színeket ötvöznek természetes anyagokkal. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, és teljesen funkcionálisak és praktikusak. Az AKCIÓ Sötétszürke bársonyos étkezőszék LIBRA II. osztály az étkező dísze lesz. Egészítse ki a széket világos, fából készült asztallal. Az étkezőben válasszon visszafogott kiegészítőket, amelyek praktikusak. Válasszon lenvászon függő kaspókat, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket tehet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Szürke |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 86,5 cm |
| Mélység: | 54 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!