AKCIÓ Krém színű SMART COSARO tárolós puff 65x65 cm II. osztály POSO 105
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A puff anyaga
- Váz: Bútorlap, fa
- Huzat: POSO 105
- Huzat színe: Krém
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr)
- Kopásállóság (Martindale): 35 000
- Ülőfelület típusa: Hab bélés
- Lábak: Műanyag
A puff méretei
- Szélesség: 65 cm
- Mélység: 65 cm
- Magasság: 38 cm
- Ülés magassága: 38 cm
- Tároló térfogat: kb. 80 l
- Lábak: 2 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- A nyitást fém zsanérok biztosítják rögzítő pánttal
- A puff fogantyúval van felszerelve a kényelmes nyitás érdekében
Poso
Pihe-puha Poso szövet megjelenése kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett nagyon erős és tartós. A finom szálak könnyen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerekkel. Egyedi tulajdonságai miatt ülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és székekhez használják mint kárpitos anyagot. 100% poliészterből készül magas anyagsűrűséggel.
Egy fontos paraméter a használt szöveteknél az erősségük és kopásállóságuk, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a szövet egy adott ciklusszám után mutatja a kopást. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso szövet 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A szokásos anyagok az otthonokban körülbelül 20 000 ciklusúak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Krém |
| Anyag: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Alak: | Szögletes |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Kinézet: | Lábakkal |
| Magasság: | 38 cm |
| Mélység: | 65 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Súly: | 11 kg |
| Szélesség: | 65 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!