AKCIÓ Íróasztal polccal, tölgy díszítés, SHAPE 80x40 cm II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Furnérozott lemez
- Lábak: Fém
Szín
- Természetes
- Fekete
Méretek
- Hosszúság: 40 cm
- Szélesség: 80 cm
- Magasság: 72 cm
- Súly: 17 kg
- Csomag méretei: 88 x 45 x 12 cm, súlya 17 kg
Kialakítás
- Lekerekített sarkok
- Kiegészítő polc az asztallap alatt
- Matt felület
- Könnyű karbantartás
- Karcolásálló
- Stabil szerkezet
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- A készlet csavarokat és csavarhúzót tartalmaz a szereléshez
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| Lap anyaga: | MDF |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lábak: | Lábakkal |
| Felület: | Matt |
| Alak: | Egyenes |
| Tárolóhely: | Fiókos, Nyitott tároló |
| Hossz: | 40 cm |
| Kinézet: | Íróasztalok |
| Magasság: | 72 cm |
| Szélesség: | 80 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!