AKCIÓ Fekete étkezőasztal arany tölgy craft dekor asztallappal MADO 120x80 II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az asztal anyaga
- Bútorlap
- Felső lap PVC furnérral borítva: Arany tölgy craft
- MDF: Fekete matt
Az asztal méretei
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 80 cm
- Magasság: 75 cm
- Lemez vastagsága: 18 mm
Kialakítás
- 4 személy részére: 120 cm
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Az olyan értékek, mint a minőség, precizitás és mértékletesség, fontosak az otthonodban. Az egyszerűségben található szépség kétszeresen is igaz a skandináv stílusra. A kifinomult design, melyet az északi országok inspiráltak, könnyedséget, energiát és légies hatást visz a térbe. A finom színek palettája optikailag megnöveli és világosítja a teret. A belső terek funkcionalitásukkal és tisztaságukkal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, világos és harmonikus nyitott teret hoznak létre. A 120 x 80 cm-es Mado étkezőasztal méretének köszönhetően kisebb helyiségekbe is illik. A fekete lábak és az arany tölgy craft dekor asztallap minden étkezőt díszítenek. Ne félj kombinálni feltűnőbb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Fekete |
| Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| Méret: | Kicsi |
| Anyag: | Bútorlap |
| Alak: | Téglalap alakú |
| Lábak formája: | Négy láb |
| Asztallap vastagsága: | 18 mm |
| Magasság: | 75 cm |
| Mélység: | 80 cm |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Súly: | 32 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!