AKCIÓ Fehér étkezőasztal sonoma tölgy dekorral MADO 120x80 II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az asztal anyaga
- Bútorlap
- Felső lap PVC furnérral bevonva: Sonoma tölgy
- MDF: Fehér matt
Az asztal méretei
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 80 cm
- Magasság: 75 cm
- Lemezvastagság: 18 mm
Megéri az enteriőrben olyan értékeket fejleszteni, mint minőség, precizitás és mértékletesség. Az egyszerűségben megtalálható a szépség, és ez kétszeresen igaz a skandináv stílusra. Az igényes design, amelyet az északi országok inspiráltak, könnyedséget, energiát és légies hatást hoz a térbe. A finom színpaletta optikailag növeli és kivilágosítja a teret. Az enteriőrök a funkcionalitásukkal és tisztaságukkal emelkednek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott, világos és harmonikus teret hoznak létre. A Mado étkezőasztal 120 x 80 cm-es méreteinek köszönhetően kisebb helyiségekbe is illik. A fehér lábak és a természetes sonoma tölgy dekor minden étkezőt díszítenek. Ne féljen kombinálni a feltűnőbb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Fa dekoráció: | Sonoma tölgy |
| Méret: | Kicsi |
| Anyag: | Bútorlap |
| Alak: | Téglalap alakú |
| Lábak formája: | Négy láb |
| Asztallap vastagsága: | 18 mm |
| Magasság: | 75 cm |
| Mélység: | 80 cm |
| Nyithatóság: | Nem nyitható |
| Súly: | 18,3 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!