AKCIÓ Bézs bársony szék LAVA fekete lábakkal II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Bézs
- Fém: Matt fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Ülés szélessége: 43 cm
- Mélység: 51 cm
- Ülés mélysége: 38,5 cm
- Magasság: 90 cm
- Ülés magassága: 48,5 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázással
- Időtálló design finom varrással
- Erős fém lábak porfestékkel bevonva
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A stílus egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Fogadjon minimalista kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. A skandináv étkező remek kiegészítői az állandóan zöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nagy ablakok és világítás nélkül elképzelhetetlen, ami fényt biztosít a rövid nappalok során is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Egyszerű varrás és fekete lábakat jól lehet párosítani fémelemekkel ellátott asztallal. Különböző színű székek az egy asztal körül remekül néznek ki. Ne féljen váltani.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Bézs, Fekete |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 90 cm |
| Mélység: | 51 cm |
| Minta: | Két szín |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!