AKCIÓ Ággyá alakítható U-alakú ülőgarnitúra LIVARO 305x140 cm, sötétszürke II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé
- Méret: Kanapé 270 cm felett
- Szín: Világosszürke
- Huzat: Monolith 92
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Finom és sima velúr szövet Monolith fémes fényekkel
- A huzat jellemzői: Vízlepergető bevonat, amely csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Ülőfelület típusa: Hullámrugó és kárpitozó hab
- Hab típusa: T30 (közepesen kemény)
- Szerkezet: Tömör fa, forgácslap
A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%)
- Szélesség: 305 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 88 cm / 67 cm
- Ülőfelület szélessége: 271 cm
- Ülésmagasság: 39 cm
- Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm
- Lábmagasság: 2,5 cm
- Karfa szélessége: 17 cm
- Fekvőfelület: 130 x 270 cm
- A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely
- Súly: 107 kg bruttó
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezés: Ülőrész alatt
- Támasztó párnák cipzárral (4 db), zúzott PU habbal töltve
- A kanapé hátoldala is kárpitozott
- Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól.
Alvó funkció
- Ággyá alakítható: Igen
- Ágy mérete: 130 x 270 cm
- Átalakítás típusa: Kézi lehajtható háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
A Monolith szövet simán felülete miatt bársonyhoz hasonlítható finom fényességgel. Egyedülálló tulajdonságai, mint a szilárdság, tartósság és rendkívüli puhaság miatt kárpitos szövetként használják. A Monolith textília előnye a bolyhosodás- és fényállóság. Természetes fény hatására a színek megjelenése jelentősen nem változik. A bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készül, amelyet speciális védőréteg borít. Ez a védőréteg hidrofób felületet képez, amely megakadályozza az azonnali folyadékáteresztést. Szennyeződés esetén javasolt azonnal papírtörlővel felitatni. Tisztításhoz kizárólag speciális kárpittisztító szereket használjon.
A használt szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám elérése után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith anyag ciklusainak száma majdnem 100.000. A hétköznapi anyagok az otthonokban körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| Színek: | Szürke |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Lábak: | Lábakkal |
| Karfák: | Karfákkal |
| Alak: | U alakú |
| Tárolóhely: | Tárolóval |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Kanapé alvófelület: | 130 x 270 cm |
| Lábmagasság: | 2,5 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Mélység: | 140 cm |
| Nyithatóság: | Nyitható |
| Súly: | 107 kg |
| Szélesség: | 305 cm |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Ülésmélység: | 50 cm, 110 cm |
| Ülésszélesség: | 271 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!