AKCIÓ Falipolc SHELORA 120x23,5 cm, fehér II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF: Fehér
Méretek
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 23,5 cm
- Magasság: 4 cm
- Súly: 4 kg
Kialakítás
- Stílusos dekoráció minden helyiségbe
- Lehetőség kreatív polc összeállításra
- Szerelési anyagok nem tartozékok
Minden gondosan kiválasztott kiegészítővel az otthona egyedülállóan tükrözi az Ön személyiségét és történetét. Minden részlet, akár egy kis dekoráció történettel, egy polc tele kedvenc könyvekkel, vagy növények, amelyek a természet érintését hozzák el, karaktert és mélységet ad a térnek. Ahogy otthonát fokozatosan személyre szabja, olyan hellyé alakul, amely nemcsak praktikus, hanem főként tele van nyugalommal és inspirációval. Egy ilyen tér emlékezteti Önt a mindennapi élet örömeire, de meg is tud nyugtatni és energiával feltölteni. Minden darabnak megvan a maga helye és értelme – összességében harmonikus egységet alkotva, amelyben igazán otthon érezheti magát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a nappali bútorainak |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Anyag: | MDF |
| Alak: | Egyenes |
| Elhelyezés típusa: | Fali polc |
| Magasság: | 4 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szett: | Darabos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!