Fekete KOKON függőszék állvánnyal, párna nélkül
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan
- Acélkeret
Szín
- Fekete
A szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Az állvány méretei
- Átmérő: 105 cm
- Magasság: 200 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, függő rugó és állvány
- Használható beltérben és kültérben is
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak a teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi.
- Mielőtt beülne a székbe, győződjön meg arról, hogy a függesztés szilárdan fel van csavarozva.
- A szék nem alkalmas vad oldalirányú hintázásra.
- Ha az állványt használja a szék függesztéséhez, helyezze azt egy egyenes és szilárd felületre, ahol stabil, például padlóra vagy kövezett teraszra.
- 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket.
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenőkuckójában. A függőszék nem csak ülőhely, hanem mód arra is, hogy lelassuljon és új energiát nyerjen. A finom ringatózás segít ellazítani a testet és a lelket, akár a kertben lazít, akár kedvenc könyvét olvassa a lakásban. A tartós anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek, és az új kedvenc pihenőhelyévé válik.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő kerti fotelek |
|---|---|
| Színek: | Fekete |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Alak: | Tojás |
| Típus: | Függő |
| Állvány: | Igen |
| Átmérő: | 105 cm |
| Fotel anyaga: | Műanyag rattan, Acél |
| Fotel magassága: | 115 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kinézet: | Hintaágy |
| Magasság: | 200 cm |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Stílus: | Modern |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!