Fehér függőfotel KOLUMBIA állvánnyal
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Fém
Szín
- Fehér
A szék méretei
- Szélesség: 80 cm
- Ülőrész átmérője: 60 cm
- Háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő bojtok hossza: 20 cm
- Ülőrész és felfüggesztés közötti magasság: 112 cm
- Függő kötelek hossza: 81/101 cm
Az állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függőszék
- A csomag tartalmazza a függő állványt
- Fém szerkezet puha kötelekkel fonva
- A szék védett legyen a kedvezőtlen időjárás ellen
A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja annak, hogy nyugalmat és pihenést adjon a mindennapi rohanás közepette. A boho stílusú függőszék könnyedséget és harmóniát hoz a térbe, akár a kertbe, a teraszra, akár a belső térbe helyezed. Csak ülj le kényelmesen, hagyd, hogy ringasson, és élvezd azokat a pillanatokat, amelyek csak neked szólnak. Hozd létre saját relaxációs sarkodat, ahol új energiával töltődhetsz fel és lelassíthatod a nap tempóját.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő kerti fotelek |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Anyag: | Fém, Anyag |
| Típus: | Függő |
| Állvány: | Igen |
| Állvány magassága: | 195 cm |
| Állvány szélessége: | 102 cm |
| Fotel anyaga: | Pamut, Poliészter, Fém |
| Kinézet: | Függőágyak |
| Magasság: | 130 cm |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
| Súly: | 19 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!