Fehér függőfotel KOLUMBIA állvánnyal, bézs-fehér párnával
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Fém
- Párna: Poliészter
Szín
- Fehér
- Bézs
Szék méretei
- Szélesség: 80 cm
- Ülőfelület átmérője: 60 cm
- Háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő bojtok hossza: 20 cm
- Ülés és függesztés közötti magasság: 112 cm
- Függőkötél hossza: 81/101 cm
Állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Kialakítás
- Boho stílusú függő szék párnával
- Függő állvány a csomag része
- Fém szerkezet, puha kötelekkel körülfonva
- A szék védelme az időjárás viszontagságaitól szükséges
A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja annak, hogy napközben nyugalmat találjunk és ellazuljunk. A boho stílusú függő szék könnyedséget és harmóniát visz a térbe, legyen az kert, terasz vagy belső tér. Csak kényelmesen helyezkedj el, engedd, hogy lágyan ringasson, és élvezd a pillanatokat, amelyek csak neked szólnak. Teremtsd meg saját relaxációs sarkodat, ahol új energiával töltődhetsz fel és lassíthatod a nap tempóját.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő kerti fotelek |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Anyag: | Fém, Anyag |
| Típus: | Függő |
| Állvány: | Igen |
| Állvány magassága: | 195 cm |
| Állvány szélessége: | 102 cm |
| Fotel anyaga: | Pamut, Poliészter, Fém |
| Kinézet: | Függőágyak |
| Magasság: | 130 cm |
| Minta: | Mintával |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
| Súly: | 19 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!