Ágy IKAROS 120 x 200 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szerkezet fenyőfa tömörfából
- Ágyvégek MDF lapból
- Lábak tömör fenyőfából
Szín
- Fehér
Méretek
- Külső hosszúság: 206 cm
- Belső hosszúság: 200 cm
- Külső szélesség: 128 cm
- Belső szélesség: 120 cm
- Fejvég magassága: 64,5 cm
- Lábvég magassága: 36,5 cm
- Az ágyrács magassága a padlótól: 25 cm
Kialakítás
- Lakkozott ágy
- Teherbírás 120 kg személyenként
- A csomag tartalmazza a szereléshez szükséges tartozékokat
- Egyszerű összeszerelés
- Lehetőség tárolódoboz és éjjeliszekrények megvásárlására
Az ágy csomagja tartalmazza
- 1x lábvég
- 1x fejvég
- 2x oldalelem
- 1x középső léc
- 1x ötödik középső láb
- Szerelési anyag
- Összeszerelési útmutató
- 2 év garancia
Hogyan szereljük össze a tömörfa ágyat?
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa ágyak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8596605063318 |
| Színek: | Fehér |
| Méret: | 120 x 200 cm |
| Anyag: | Fa, MDF |
| Ágy teherbírása: | 120 kg személyenként |
| Ár: | 65 000 Ft-ig |
| Belső hosszúság: | 200 cm |
| Belső szélesség: | 120 cm |
| Fejvégi magasság: | 64,5 cm |
| Javasoljuk: | Szobák |
| Külső hosszúság: | 206 cm |
| Külső szélesség: | 128 cm |
| Lábvégi magasság: | 36,5 cm |
| Lakkozott: | Igen |
| Rács magassága a padlótól: | 25 cm |
| Súly: | 26 kg, 44 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 31 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 52,95 kg, 33 kg, 51 kg, 49 kg, 37,65 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!