Szürke szék eco bőrből MATIAS
Termék részletes leírása
Szék anyaga
- Eco bőr: Szürke
- Fa: Bükkfa
- Fém: Fekete
Szék mérete
- Szélesség: 49 cm
- Mélység: 37 cm
- Magasság: 72 cm
- Ülésmagasság: 48 cm
- Teherbírás: 110 kg
Ebédlő karakterrel. A könnyedség és a tökéletes harmónia megragadja a skandináv stílust. A természetes elemek, a finom színpaletta és a rengeteg fény nélkülözhetetlenek az északi országok ihlette stílushoz. A skandináv stílusú étkező lenyűgözi magas funkcionalitásával és fenntarthatóságával. A bútorok kiemelik a légiességet és az általános skandináv eleganciát. A Matias szürke skandináv étkezőszékek kiemelkednek a térben. A fém elemek és a masszív lábak ideálisak a skandináv étkezőbe és konyhába. Egészítse ki a szürke Matias székeket világos étkezőasztallal és kiegészítőkkel, ideális teret alkothat a közös pillanatokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étkezőszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2010100147992 |
| Színek: | Szürke |
| Fa dekoráció: | Bükkfa |
| Lábak anyaga: | Fa, Fém |
| Huzat anyaga: | Eco bőr |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 72 cm |
| Mélység: | 37 cm |
| Szélesség: | 49 cm |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!