RIO BLACK bársony szék cappuccino színben
Termék részletes leírása
Szék anyaga
- Bársony anyag: Cappuccino
- Fa: fekete
A szék méretei
- Szélesség: 49 cm
- Mélysége: 41 cm
- Magasság: 82 cm
- Ülésmagasság: 46 cm
- Terhelhetőség: 120 kg
A pasztell színek, letisztult vonalak és egyszerű formák segítségével könnyedén elérheti a skandináv országok autentikus hangulatát . Ugyanakkor a skandináv stílus rendkívül funkcionális és fenntartható. Ezt minden skandináv étkezőben és konyhában értékelni fogja. Fogadjon a természetre , és ragaszkodjon a természetes anyagokhoz a bútorok kiválasztásakor is. A praktikus Rio szék fekete lábakkal és kellemes bársonyszövetből készült üléssel kiemeli az északi karaktert. A cappuccino színű székek könnyen összeilleszthetők egy masszív étkezőasztallal. Összpontosítson a sok világos és zöld gyógynövényre, amely Észak varázsát viszi be a térbe.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Étkezőszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2010100150572 |
| Színek: | Bézs, Fekete |
| Lábak anyaga: | Fa |
| Huzat anyaga: | Bársony szövet |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Forgatható: | Nem |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak típusa: | Négy lábon |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Párnázott |
| Kinézet: | Klasszikus |
| Magasság: | 82 cm |
| Mélység: | 41 cm |
| Minta: | Két szín |
| Szélesség: | 49 cm |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!