OXFORD fehér függöny 140x270 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter (mikroszál): Fehér
Méret +/- 3%
- Szélesség: 140 cm
- Magasság: 270 cm
Részletek
- Részben fényzáró függöny
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
- Ne tisztítsa vegyszerrel
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás 110 °C-ig
A függönyök mint a belső tér kulcselemei
A függönyök nemcsak a helyiség megjelenésében játszanak fontos szerepet, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a magánszférát, és hozzátehetnek a belső tér eleganciájához vagy otthonos hangulatához. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, vagy melegséget és kényelmet adhatnak neki. Akár praktikus fényzáró függönyöket vagy könnyű, légies változatokat keres, mindig a lakás teljes stílusához kell illeszkedniük.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dekor függönyök |
|---|---|
| Színek: | Fehér |
| Méret: | 140 x 270 cm |
| Anyag: | Poliészter |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Felakasztási rendszer: | Bújtatós |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Hossz: | 201 - 300 cm |
| Méteráru: | Kész |
| Minta: | Egyszínű |
| Szélesség: | 101 - 200 cm |
| A fémkarika átmérője: | 4 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!